Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 10:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
Твой Мастер
+380 (67) 354-33-33
Отзывы о компании Твой Мастер
Камелія Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Просимо перед замовленням читати опис товару який замовляєте! Ви навіть опис не відкривали. Вам відправили те що ви замовили у той же день. Вам було погоджено обмін, але була відмова з вашого боку. Провини з нашого боку не має, всі варінти було предоставлено.
Роман Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Валерія Г.
Хорошо
Тетяна О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр В.
Отлично
Дмитро Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Станіслав Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олег Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Елена М.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отправила батарею назад, так как не подошла, сбросила на вайбер квитанцию, добавила номер карты, молчание, дозвонился к менеджеру сказал что через неделю, вирнуть деньги, но прошло уже больше двух недель, деньги так и не пришли.
Комментарий продавца
Ви замовили акумулятор не той який вам було потрібно! Менеджер перед відправкою уточнював модель яка потрібна! Вам було повідомлено що повернення буду протягом двох тижнів! Спочатку приймає склад потім бухгалтерія повертає кошти! З дня відправки повернення аккумулятора пройшло 7 днів! Як у вас взагалі виходить більше двох неділь!?! з Дня отримання замовлення вами тільки 12днів, а ви нам кажете що чекаєте на поверненя більше двох неділь, це як так у вас виходить ?!
Просимо перед замовленням читати опис товару який замовляєте! Ви навіть опис не відкривали. Вам відправили те що ви замовили у той же день. Вам було погоджено обмін, але була відмова з вашого боку. Провини з нашого боку не має, всі варінти було предоставлено.
Отправила батарею назад, так как не подошла, сбросила на вайбер квитанцию, добавила номер карты, молчание, дозвонился к менеджеру сказал что через неделю, вирнуть деньги, но прошло уже больше двух недель, деньги так и не пришли.
Ви замовили акумулятор не той який вам було потрібно! Менеджер перед відправкою уточнював модель яка потрібна! Вам було повідомлено що повернення буду протягом двох тижнів! Спочатку приймає склад потім бухгалтерія повертає кошти! З дня відправки повернення аккумулятора пройшло 7 днів! Як у вас взагалі виходить більше двох неділь!?! з Дня отримання замовлення вами тільки 12днів, а ви нам кажете що чекаєте на поверненя більше двох неділь, це як так у вас виходить ?!