Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Твій Майстер
+380 (67) 354-33-33
Відгуки про компанію Твій Майстер
Камелія Г.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Просимо перед замовленням читати опис товару який замовляєте! Ви навіть опис не відкривали. Вам відправили те що ви замовили у той же день. Вам було погоджено обмін, але була відмова з вашого боку. Провини з нашого боку не має, всі варінти було предоставлено.
Роман Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валерія Г.
Добре
Тетяна О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр В.
Відмінно
Дмитро Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Станіслав Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Елена М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отправила батарею назад, так как не подошла, сбросила на вайбер квитанцию, добавила номер карты, молчание, дозвонился к менеджеру сказал что через неделю, вирнуть деньги, но прошло уже больше двух недель, деньги так и не пришли.
Коментар продавця
Ви замовили акумулятор не той який вам було потрібно! Менеджер перед відправкою уточнював модель яка потрібна! Вам було повідомлено що повернення буду протягом двох тижнів! Спочатку приймає склад потім бухгалтерія повертає кошти! З дня відправки повернення аккумулятора пройшло 7 днів! Як у вас взагалі виходить більше двох неділь!?! з Дня отримання замовлення вами тільки 12днів, а ви нам кажете що чекаєте на поверненя більше двох неділь, це як так у вас виходить ?!
Просимо перед замовленням читати опис товару який замовляєте! Ви навіть опис не відкривали. Вам відправили те що ви замовили у той же день. Вам було погоджено обмін, але була відмова з вашого боку. Провини з нашого боку не має, всі варінти було предоставлено.
Отправила батарею назад, так как не подошла, сбросила на вайбер квитанцию, добавила номер карты, молчание, дозвонился к менеджеру сказал что через неделю, вирнуть деньги, но прошло уже больше двух недель, деньги так и не пришли.
Ви замовили акумулятор не той який вам було потрібно! Менеджер перед відправкою уточнював модель яка потрібна! Вам було повідомлено що повернення буду протягом двох тижнів! Спочатку приймає склад потім бухгалтерія повертає кошти! З дня відправки повернення аккумулятора пройшло 7 днів! Як у вас взагалі виходить більше двох неділь!?! з Дня отримання замовлення вами тільки 12днів, а ви нам кажете що чекаєте на поверненя більше двох неділь, це як так у вас виходить ?!